Youtube videók
Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 36.2mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Egylábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 32kg |
| Tömeg | 0.9kg |
| Lábtagok száma | 5 |
| Maximális magasság | 158cm |
| Szállítási méret | 48.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 48.5cm |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro FBAT15C 5 SZEKCIÓS CARBON ÁLLVÁNY
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
89.990 Ft
Fotopro X-Aircross 2 szénszálas állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
84.990 Ft
