Leírás és Paraméterek
A termék segítségével biztonságosan rögzíthetjük kameránkat az állványunkhoz. Az elmozdulást gátló bordázott, gumírozott rész extra stabilitást ad. Szabvány csatlakozási pontja univerzálissá teszi.
| Átmérő | 70mm |
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Alumínium |
| Tömeg | 0.04kg |
| Maximális magasság | 1cm |
| Szállítási méret | 1cm |
| Legalacsonyabb állás | 1cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Freewell Arca-Swiss gyorskioldó lap Genus Rig Cage-hez
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 25.
8.989 Ft
Leírás
A termék segítségével biztonságosan rögzíthetjük kameránkat az állványunkhoz. Az elmozdulást gátló bordázott, gumírozott rész extra stabilitást ad. Szabvány csatlakozási pontja univerzálissá teszi.