Leírás és Paraméterek
Benro Rhino 05C 5 szekciós szénszálas állvány
| Átmérő | 21mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 12kg |
| Tömeg | 0.9kg |
| Lábtagok száma | 5 |
| Maximális magasság | 131cm |
| Szállítási méret | 35cm |
| Legalacsonyabb állás | 26cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Rhino 14C 4 szekciós szénszálas állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
79.990 Ft
Leírás
Benro Rhino 05C 5 szekciós szénszálas állvány
