Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 32.4mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 20kg |
| Tömeg | 2.06kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 181cm |
| Szállítási méret | 65.7cm |
| Legalacsonyabb állás | 49.1cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Tortoise 35C karbon állvány + GX35 gömbfej kit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
149.990 Ft
Benro TMA27C Mach 3 Szénszálas Állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
149.990 Ft
