Leírás és Paraméterek
Könnyű fotó és videó állvány általános felhasználásra. A fej körbeforgatható és cserelappal ellátott. Fekvő és álló felvétel is készíthető vele. Szállító és védő tok tartozik hozzá.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4.5kg |
| Tömeg | 1.58kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 157cm |
| Szállítási méret | 53.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 50cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
BENRO ACTIVE TRIPOD könnyű fotóállvány BR0 gömbfejjel
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
27.990 Ft
Fotopro M5 Mini II alumínium állvány gömbfejjel
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
28.989 Ft
Benro Universal Tripod + BH0 Fej
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
-33%
Leírás
Könnyű fotó és videó állvány általános felhasználásra. A fej körbeforgatható és cserelappal ellátott. Fekvő és álló felvétel is készíthető vele. Szállító és védő tok tartozik hozzá.
