Leírás és Paraméterek
- Sima, súrlódásmentes beállítás a dőlés és a pásztázás számára
- Döntési tartomány: ﹢90° és -90° között
- A skálajelzés lehetővé teszi a könnyű billentést és pásztázást
- Külön tárcsa a pásztázó mozgás vezérléséhez
- Középoszlop alján horog, amire súly helyezhető a stabilitás érdekében
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 5kg |
| Tömeg | 1.98kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 169.1cm |
| Szállítási méret | 67.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 62cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
- Sima, súrlódásmentes beállítás a dőlés és a pásztázás számára
- Döntési tartomány: ﹢90° és -90° között
- A skálajelzés lehetővé teszi a könnyű billentést és pásztázást
- Külön tárcsa a pásztázó mozgás vezérléséhez
- Középoszlop alján horog, amire súly helyezhető a stabilitás érdekében
