Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Alumínium lábak: A Mach3 TMA27A alumínium lábszerkezetű, így egyszerre könnyű és stabil.
Egylábú átalakítás: Rendkívül egyszerű a Mach3 TMA27A egyik lábát monopoddá alakítani, ami még sokoldalúbbá teszi.
Magnézium öntvény: Ahol csak lehetséges, a Mach3 TMA27A magnézium öntvényeket használ, így a piacon kapható legkönnyebb állványok közé tartozik.
Nagy teljesítményű csavarzárak: A Mach3 TMA27A nagy teljesítményű, gumi csavarzárakat használ a jobb ergonómia és az elemekkel szembeni ellenállás érdekében.
Rövid oszlop: A Mach3 TMA27A rövid oszlopot tartalmaz a földi felvételek készítéséhez.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
| Teherbírás | 12 kg |
| Magasság | 162 cm |
| Szállítási méret | 62,5 cm |
| Tömeg | 1,75 kg |
Vélemények
Leírás
Alumínium lábak: A Mach3 TMA27A alumínium lábszerkezetű, így egyszerre könnyű és stabil.
Egylábú átalakítás: Rendkívül egyszerű a Mach3 TMA27A egyik lábát monopoddá alakítani, ami még sokoldalúbbá teszi.
Magnézium öntvény: Ahol csak lehetséges, a Mach3 TMA27A magnézium öntvényeket használ, így a piacon kapható legkönnyebb állványok közé tartozik.
Nagy teljesítményű csavarzárak: A Mach3 TMA27A nagy teljesítményű, gumi csavarzárakat használ a jobb ergonómia és az elemekkel szembeni ellenállás érdekében.
Rövid oszlop: A Mach3 TMA27A rövid oszlopot tartalmaz a földi felvételek készítéséhez.