Leírás és Paraméterek
Könnyű mégis strapabíró.
Összecsukva csak 54cm, a maximális magassága 170 cm.
Könnyen hordozható a mellékelt csuklószíjjal. Csak 370gramm.
Tartozék hordtáska.
A lábvég tartalmaz egy kicsavarható tüskét.
1/4"-os menettel.
Összecsukva csak 54cm, a maximális magassága 170 cm.
Könnyen hordozható a mellékelt csuklószíjjal. Csak 370gramm.
Tartozék hordtáska.
A lábvég tartalmaz egy kicsavarható tüskét.
1/4"-os menettel.
| Gyártó | Camrock |
| Lábak száma | Egylábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 0.37kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 170cm |
| Szállítási méret | 54cm |
| Legalacsonyabb állás | 54cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Könnyű mégis strapabíró.
Összecsukva csak 54cm, a maximális magassága 170 cm.
Könnyen hordozható a mellékelt csuklószíjjal. Csak 370gramm.
Tartozék hordtáska.
A lábvég tartalmaz egy kicsavarható tüskét.
1/4"-os menettel.
Összecsukva csak 54cm, a maximális magassága 170 cm.
Könnyen hordozható a mellékelt csuklószíjjal. Csak 370gramm.
Tartozék hordtáska.
A lábvég tartalmaz egy kicsavarható tüskét.
1/4"-os menettel.
