Leírás és Paraméterek
Caruba LS-2 lámpaállvány (rugós) 256 cm
A Caruba LS-2 lámpaállvány három részből áll, amelyek működtethető szorítózárakkal állíthatók. A két kilogrammos könnyű súlya ellenére a lámpaállvány maximális magassága 256 centiméter, maximális teherbírása pedig akár 6 kilogramm is lehet. A tetején egy univerzális spigot rögzítő található. A Caruba LS-2 stabil alapot biztosít például egy stúdiólámpának vagy vakufejnek. Az állványhoz hordtáska tartozik.
| Maximális magasság | 256 cm |
| Minimális magasság | 109 cm |
| Szállítási hossz | 98 cm |
| Terhelhetőség | 92 cm |
| Maximális teherbírás | Akár 6 kg |
| Súly | 2 kg |
| Szekciók | 3 |
| Anyag | Alumínium |
| Spigot csatlakozás | Fix 1/4 |
| Hordtáska | Igen |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Dörr L-3050 levegő csillapításos lámpaállvány
Leírás
Caruba LS-2 lámpaállvány (rugós) 256 cm
A Caruba LS-2 lámpaállvány három részből áll, amelyek működtethető szorítózárakkal állíthatók. A két kilogrammos könnyű súlya ellenére a lámpaállvány maximális magassága 256 centiméter, maximális teherbírása pedig akár 6 kilogramm is lehet. A tetején egy univerzális spigot rögzítő található. A Caruba LS-2 stabil alapot biztosít például egy stúdiólámpának vagy vakufejnek. Az állványhoz hordtáska tartozik.