Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Termékleírás:
Néha nem kényelmes, sőt nem is kivitelezhető HDMI - kábelt húzni a videolejátszó és a tévé vagy a projektor közé. A FEELWORLD WSP vezeték nélküli HDMI videó adó és vevő készlet azért lett megalkotva, hogy megoldja ezt a helyzetet. Az adó egy laptop vagy bármilyen médialejátszó eszköz HDMI-portjához, a vevő pedig egy HDMI-porttal rendelkező HDTV-hez vagy HD-projektorhoz csatlakozik a vezeték nélküli adattovábbítás/streamelés érdekében. Kiváló megoldás konferenciatermi találkozókhoz, otthoni baráti összejövetelekhez, multimédiás oktatási tevékenységekhez és játékalkalmazásokhoz.
A WSP mini úgy lett megtervezve, hogy tökéletesen könnyű legyen. Akár a zsebedben, akár a táskád erre kialakított zsebében könnyen magaddal viheted, bármerre vigyen az utad!
Főbb jellemzők:
- Nincs szükség szoftver vagy alkalmazás telepítésére, egyéb beállításra, nincs szükség hosszú HDMI kábelekre.
- Az eszköz támogatja a PC-t, laptopot, médialejátszót és minden HDMI-csatlakozóval rendelkező eszközt
- Felbontás akár 1080p-ig
- 49 méter átviteli távolság (tiszta rálátással), 120 ms késés (latency)
- A beépített 5 GHz-es szabványos átviteli technológia gyorsabbá és stabilabbá teszi az átviteli hatékonyságot
- Hang és videó szinkronizálása
- Támogatja a HDCP-t (High-bandwidth Digital Content Protection) az adatbiztonság érdekében
Az eszközök működéséhez Mikro-USB betáplálás szükséges, amihez a kábel biztosított, a csomag mindkét stick-hez tartalmazza.
Összekötés menete:
1. RX egység táplálása
2. Csatlakoztassuk az RX egységet az eszközhöz amelyen meg szeretnénk jeleníteni a tartalmat (HDMI bemenet)
3. TX egység táplálása
4. Várjuk meg, amíg a LED folyamatos pirosról lila színű villogásra vált
5. Csatlakoztassuk a TX egységet az eszközhöz amelyről szeretnénk a tartalmat kivetíteni (HDMI bemenet)
6. Ha a kapcsolat létrejött, de nem hallunk hangot, keressük meg a médiatartalmat sugárzó eszközön az audiobeállítási panelt/hangeszközkezelőt és válasszuk ki a WSP HDMI Extender Kit-hez tartozó opciót (WSP vagy ASK Nano)
| Gyártó | Feelworld |
| Tömeg | 0.05kg |
| Garancia | 1 év |
| Adó | |
| Felület | 1 * HDMI bemenet, 1 * micro USB |
| LED | Piros, kék, lila |
| Tápegység | DC 5V / 0.5A |
| Fogyasztás | Körülbelül 2.5W |
| egység mérete | 83mm x 32mm x 13 mm |
| súlya | 27g |
| Vevő | |
| Felület | 1 * HDMI kimenet, 1 * micro USB |
| LED | Kék |
| Tápegység | DC 5V / 0.5A |
| Fogyasztás | Körülbelül 2.5W |
| egység mérete | 83mm x 32mm x 13 mm |
| súlya | 27g |
| Egyéb paraméterek | |
| Audio | Sztereó, minőségi 16bit 48KHz |
| Vezeték nélküli csatorna | IEEE 802.11ac, 5 GHz, 2T2R |
| Késleltetés | 120ms |
| HDMI verzió | HDMI 1.3 HDCP-vel |
| Hitelesítési protokoll | WPA2 (WPAS-PSK / WPA2-Enterprise);AES 128 bit |
| Eszköz támogatott | Bármilyen HDMI csatlakozóval rendelkező eszköz |
| Átviteli távolság | Körülbelül 50 méterrel a szabad látótávolságban |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ° C és +40 ° C között ( +32 ° F és +104 ° F között) |
| Működési páratartalom | 10% - 80% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -10 ° C és + 60 ° C között (+ 14 ° F és + 140 ° F között) |
| Tárolási páratartalom | 5% - 90% RH |
| Támogatási formátum | |
| Video bemenet | 1920x1080 (1080p60/50/30/25/24, 1080i60/50) | 1280x720(720p60/50) | 720×576(576p50) | 720×480(480p60) |
| Videó kimenet | Akár 1080P60 |
Vélemények
Feelworld T7 PRO - 7" - 4k HDMI - 2000 NiT kameramonitor
FEELWORLD F5PRO X - 5.5" - 4K HDMI érintőképernyős kameramonitor
FeelWorld P6X 5.5" - es érintőképernyős kameramonitor
Leírás
Termékleírás:
Néha nem kényelmes, sőt nem is kivitelezhető HDMI - kábelt húzni a videolejátszó és a tévé vagy a projektor közé. A FEELWORLD WSP vezeték nélküli HDMI videó adó és vevő készlet azért lett megalkotva, hogy megoldja ezt a helyzetet. Az adó egy laptop vagy bármilyen médialejátszó eszköz HDMI-portjához, a vevő pedig egy HDMI-porttal rendelkező HDTV-hez vagy HD-projektorhoz csatlakozik a vezeték nélküli adattovábbítás/streamelés érdekében. Kiváló megoldás konferenciatermi találkozókhoz, otthoni baráti összejövetelekhez, multimédiás oktatási tevékenységekhez és játékalkalmazásokhoz.
A WSP mini úgy lett megtervezve, hogy tökéletesen könnyű legyen. Akár a zsebedben, akár a táskád erre kialakított zsebében könnyen magaddal viheted, bármerre vigyen az utad!
Főbb jellemzők:
- Nincs szükség szoftver vagy alkalmazás telepítésére, egyéb beállításra, nincs szükség hosszú HDMI kábelekre.
- Az eszköz támogatja a PC-t, laptopot, médialejátszót és minden HDMI-csatlakozóval rendelkező eszközt
- Felbontás akár 1080p-ig
- 49 méter átviteli távolság (tiszta rálátással), 120 ms késés (latency)
- A beépített 5 GHz-es szabványos átviteli technológia gyorsabbá és stabilabbá teszi az átviteli hatékonyságot
- Hang és videó szinkronizálása
- Támogatja a HDCP-t (High-bandwidth Digital Content Protection) az adatbiztonság érdekében
Az eszközök működéséhez Mikro-USB betáplálás szükséges, amihez a kábel biztosított, a csomag mindkét stick-hez tartalmazza.
Összekötés menete:
1. RX egység táplálása
2. Csatlakoztassuk az RX egységet az eszközhöz amelyen meg szeretnénk jeleníteni a tartalmat (HDMI bemenet)
3. TX egység táplálása
4. Várjuk meg, amíg a LED folyamatos pirosról lila színű villogásra vált
5. Csatlakoztassuk a TX egységet az eszközhöz amelyről szeretnénk a tartalmat kivetíteni (HDMI bemenet)
6. Ha a kapcsolat létrejött, de nem hallunk hangot, keressük meg a médiatartalmat sugárzó eszközön az audiobeállítási panelt/hangeszközkezelőt és válasszuk ki a WSP HDMI Extender Kit-hez tartozó opciót (WSP vagy ASK Nano)