Youtube videók
Leírás és Paraméterek
A FeiyuTech Feiyu Pocket 2S az eredeti Pocket 2 különleges változata, amelynek egyedi jellemzője, hogy a mágneses modul leválasztható a képernyőt is magába foglaló markolat részről. Ezt a kis méretű 3 tengelyes gimbalt kényelmesen felszerelheted fémfelületekre, rögzítheted az övedre, vagy csatlakoztathatod állványokhoz. Akár 4K felbontású videókat is rögzíthetsz; felejthetetlen vlogokat és filmeket készíthetsz nyaralásról, utazásról. A kényelmes kezelést érintőképernyő, mobilalkalmazás és ergonomikus joystick segíti. Tökéletes stabilizálás, időzített üzemmód, lassított felvételek készítése, arcfelismerés csak néhány a Pocket 2S egyedi jellemzői közül. Nem számít, milyen gyorsan mozogsz a felvétel rögzítése közben, vagy hová telepíted a kamerát, ez a kis csodakütyü sosem fog cserben hagyni: a stabil felvétel garantált!
Főbb jellemzők:
- Az osztott kialakítás ultrakönnyű és sokszínű használatot biztosít.
- Csatlakoztassa a markolatot és a kamerát kábellel, és figyeld a kis monitoron, hogy mit rögzít az eszköz!
- Mágneses alap, gyorsan rögzíthető.
- 130°-os ultraszéles látószögű objektív, három megtekintési móddal érkezik: szuperszéles látószögű, nagylátószögű és keskeny látószögű, lehetővé teszi, hogy a legtöbb gyönyörű tájat rögzítsd egyetlen eszközzel.
- A háromtengelyes erős motorú gimbal rendkívül jól stabilizálja a rázós felvételeket.
- Ötirányú joystick, amely könnyű kezelést biztosít.
- Töréspontos felvétel, forradalmian új filmezési hatékonyság (sokkal kevesebb utómunka, nincs rengeteg fájl, amit kezelni kell).
- HDMI kimenet!
- Intelligens funkciók, szórakoztató és izgalmas lehetőségek.
- Az eszköz támogatja a külső mikrofont a jobb hangfelvételi minőség érdekében.
- Beépített hangszóróval rendelkezik, amely nagyszerű felhasználói élményt biztosít a videók lejátszása közben.
- Az alján található 1/4 hüvelykes menet lehetővé teszi több videós tartozék felszerelését
- Ultra HD 4K@60FPS felbontás, max. 120M. bitsebességgel, egyszerűen készíthetünk valódi 4k videót.
- Sony 1/2,5 hüvelykes CMOS-érzékelő és 1,62 μm-es single pixeles, nagy teljesítményű képalkotó egység.
- 4x elektronikus zoom.
- Nagy érintőképernyő, könnyen váltható felvételi módok/változtatható eszközparaméterek.
- 3 órás maximális munkamenet teljes akkumulátor feltöltöttség esetén, maximálisan támogatott 512 GB memóriakártya.
- Beépített WiFi, az eszköz távvezérlése most még kényelmesebb és egyértelműbb.
| Garancia | 2 év |
| Feiyu Pocket 2S Méretek | 52,1 * 31,5 * 29,1 mm/95,1 * 28,6 * 20,8 mm (működő állapotban) |
| A főtest anyaga Alumíniumötvözet, PC | |
| Súly | 179g |
| Akkumulátor | beépített akkumulátor |
| Vízállóság | nem vízálló |
| Hosszabbító kábel hossza | 90 cm |
| Kijelző | 1,3 hüvelykes /IPS/240*240 |
| Processzor | V39M |
| Wifi | 2,4 GHz - sávszélesség - 20 MHz |
| Kamera érzékelő | 1/2,5″CMOS |
| Effektív pixelek | 8,51 millió |
| Objektív FOV | 130° |
| Rekesznyílás (F) | 2.0 |
| ISO tartomány | 100-3200 |
| Egyenértékű gyújtótávolság | 16 mm |
| Elektronikus zársebesség | 1/8000 ~ 16 s |
| Maximális képméret | 3840*2160 |
| Fotóformátumok | JPG/JPG+DNG |
| Fénykép módok | Egyetlen fénykép, panorámakép, statikus késleltetés, pályakésleltetés |
| Videó felbontás | |
| 4K 3840*2160@60/50/48/30/25/24fps 2,7K 2720*1520@60/50/48/30/25/24fps 1080P 1920*1080@120/60/30/25/ 24 képkocka/mp videoformátumok | MOV, MP4 |
| Videórögzítési módok | Videó, Timelapse, Slow Motion |
| Max. videó bitsebesség | 4K@60 fps, max. A bitsebesség 120 Mbps |
| Támogatott fájlformátumok | FAT32, exFAT |
| Támogatott SD kártyák | Micro SD, maximálisan támogatott 512 GB memóriakártya (U3 és nagyobb sebességű kártyák használatához ajánlott) |
| Audiokimenet | 48KHz, AAC |
| Akkumulátor kapacitása | 875 mAh (beépített újratölthető akkumulátor, amely nem eltávolítható, töltse közvetlenül az USB C porton keresztül) |
| Kategória | Lítium cella |
| Teljesítmény | 6,738 Wh |
| Feszültség | 7,7V |
| Üzemi hőmérséklet | 0°-40° |
| Az akkumulátor élettartama | 180 perc (1080p + 30 fps), 160 perc (4K + 30 fps) |
| Töltési idő | 1,2 óra (5V2A töltővel) |
| APP | Feiyu Cam |
| Max sebesség | 180°/S |
| Szabályozható dőlésszög | -95° és +50° között |
| Gördülés | ±45° |
| Pan | -220° és +40° között |
| Szögvibrációs tartomány ±0,005° | |
| MicroSD kártya | UHS -ⅠSpeed Grade 3 (U3) besorolású microSD-kártya (nem tartozék) szükséges. |
| Formázd a microSD-kártyát a Feiyu Pocket 2S segítségével az első alkalommal. |
Vélemények
Feiyu-tech Pocket 3 - stabilizátoros akciókamera kombó szett
Feiyu-tech Pocket 3 HANDHELD - akciókamera kiegészítő markolata
Leírás
A FeiyuTech Feiyu Pocket 2S az eredeti Pocket 2 különleges változata, amelynek egyedi jellemzője, hogy a mágneses modul leválasztható a képernyőt is magába foglaló markolat részről. Ezt a kis méretű 3 tengelyes gimbalt kényelmesen felszerelheted fémfelületekre, rögzítheted az övedre, vagy csatlakoztathatod állványokhoz. Akár 4K felbontású videókat is rögzíthetsz; felejthetetlen vlogokat és filmeket készíthetsz nyaralásról, utazásról. A kényelmes kezelést érintőképernyő, mobilalkalmazás és ergonomikus joystick segíti. Tökéletes stabilizálás, időzített üzemmód, lassított felvételek készítése, arcfelismerés csak néhány a Pocket 2S egyedi jellemzői közül. Nem számít, milyen gyorsan mozogsz a felvétel rögzítése közben, vagy hová telepíted a kamerát, ez a kis csodakütyü sosem fog cserben hagyni: a stabil felvétel garantált!
Főbb jellemzők:
- Az osztott kialakítás ultrakönnyű és sokszínű használatot biztosít.
- Csatlakoztassa a markolatot és a kamerát kábellel, és figyeld a kis monitoron, hogy mit rögzít az eszköz!
- Mágneses alap, gyorsan rögzíthető.
- 130°-os ultraszéles látószögű objektív, három megtekintési móddal érkezik: szuperszéles látószögű, nagylátószögű és keskeny látószögű, lehetővé teszi, hogy a legtöbb gyönyörű tájat rögzítsd egyetlen eszközzel.
- A háromtengelyes erős motorú gimbal rendkívül jól stabilizálja a rázós felvételeket.
- Ötirányú joystick, amely könnyű kezelést biztosít.
- Töréspontos felvétel, forradalmian új filmezési hatékonyság (sokkal kevesebb utómunka, nincs rengeteg fájl, amit kezelni kell).
- HDMI kimenet!
- Intelligens funkciók, szórakoztató és izgalmas lehetőségek.
- Az eszköz támogatja a külső mikrofont a jobb hangfelvételi minőség érdekében.
- Beépített hangszóróval rendelkezik, amely nagyszerű felhasználói élményt biztosít a videók lejátszása közben.
- Az alján található 1/4 hüvelykes menet lehetővé teszi több videós tartozék felszerelését
- Ultra HD 4K@60FPS felbontás, max. 120M. bitsebességgel, egyszerűen készíthetünk valódi 4k videót.
- Sony 1/2,5 hüvelykes CMOS-érzékelő és 1,62 μm-es single pixeles, nagy teljesítményű képalkotó egység.
- 4x elektronikus zoom.
- Nagy érintőképernyő, könnyen váltható felvételi módok/változtatható eszközparaméterek.
- 3 órás maximális munkamenet teljes akkumulátor feltöltöttség esetén, maximálisan támogatott 512 GB memóriakártya.
- Beépített WiFi, az eszköz távvezérlése most még kényelmesebb és egyértelműbb.