Leírás és Paraméterek
Fotopro szintező csésze - LY-20 Pro szürke színben
Könnyen szintezhető
A mini szintező alap ideális fotózáshoz és videózáshoz. Kicsi és kompakt, nem foglal sok helyet, és a legtöbb professzionális állványhoz illeszkedik.
A csillapító, sima, 360°-ban elforgatható csészemozgatással nincs szükség az állvány többszöri beállítására, de könnyedén változtathatsz pozíciót.
A dupla csavarozású forgógomb kényelmes kialakítású, amely megkönnyíti a meghúzást, csúszásgátló kialakítása pedig erősebb reteszelést biztosít. Univerzális 1/4" interfésszel és csavarral rendelkezik.
Jellemzők
| Modell | LY-20 |
| Dia. Alaphossz | 41 mm |
| Szög | ±10° |
| Magasság | 37mm |
| Max. Terhelhetőség | 5 kg |
| Nettó tömeg | 0,12 kg |
| Univerzális csavar | 1/4" |
| Alsó interfész | 3/8" |
Vélemények
Benro ARCASMART70 cserelap és okostelenfon tartó
Leírás
Fotopro szintező csésze - LY-20 Pro szürke színben
Könnyen szintezhető
A mini szintező alap ideális fotózáshoz és videózáshoz. Kicsi és kompakt, nem foglal sok helyet, és a legtöbb professzionális állványhoz illeszkedik.
A csillapító, sima, 360°-ban elforgatható csészemozgatással nincs szükség az állvány többszöri beállítására, de könnyedén változtathatsz pozíciót.
A dupla csavarozású forgógomb kényelmes kialakítású, amely megkönnyíti a meghúzást, csúszásgátló kialakítása pedig erősebb reteszelést biztosít. Univerzális 1/4" interfésszel és csavarral rendelkezik.