Leírás és Paraméterek
Ez a kiváló állvány ideális otthoni streameléshez és vlogoláshoz! A Fotopro TL-960 egy könnyű, 5 részből álló, általános célú állvány 2 kg maximális terhelhetőséggel. A teljes egészében alumíniumból készült, mindössze 0,54 kg súlyú, és 43,18 cm-re összecsukható, így könnyen magával viheted bárhová. A középső oszlop levehető, és szelfibotként is használható.
| Átmérő | 26mm |
| Gyártó | Fotopro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 2kg |
| Tömeg | 0.58kg |
| Maximális magasság | 156cm |
| Szállítási méret | 46.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 46.5cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Ez a kiváló állvány ideális otthoni streameléshez és vlogoláshoz! A Fotopro TL-960 egy könnyű, 5 részből álló, általános célú állvány 2 kg maximális terhelhetőséggel. A teljes egészében alumíniumból készült, mindössze 0,54 kg súlyú, és 43,18 cm-re összecsukható, így könnyen magával viheted bárhová. A középső oszlop levehető, és szelfibotként is használható.
