Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Tartalmaz egy gömbfejet Arca típusú gyorskioldó készlettel. A középső oszlop eltávolítható és megfordítható az alacsonyan fordított felvételek készítéséhez. Ezenkívül a középső oszlop vízszintesen bármilyen szögben kihúzható és teljes 360°-kal elforgatható a kiterjesztett pozícionáláshoz és makrófotózáshoz.
Lábtagok száma: 5
Max magasság: 1590 mm
Min magasság: 225mm
Max átmérő: 25mm
Súly: 1.61kg
Max terhelhetőség: 8kg
| Átmérő | 25mm |
| Gyártó | Fotopro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 8kg |
| Tömeg | 1.61kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 159cm |
| Szállítási méret | 49cm |
| Legalacsonyabb állás | 22.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 6 év |
Vélemények
Benro Rhino 05C 5 szekciós szénszálas állvány
Leírás
Tartalmaz egy gömbfejet Arca típusú gyorskioldó készlettel. A középső oszlop eltávolítható és megfordítható az alacsonyan fordított felvételek készítéséhez. Ezenkívül a középső oszlop vízszintesen bármilyen szögben kihúzható és teljes 360°-kal elforgatható a kiterjesztett pozícionáláshoz és makrófotózáshoz.
Lábtagok száma: 5
Max magasság: 1590 mm
Min magasság: 225mm
Max átmérő: 25mm
Súly: 1.61kg
Max terhelhetőség: 8kg
