Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Az X GO Mini II lábai kiváló minőségű,szénszálas anyagból készülnek. 180 fokban visszahajtható, így a szállítási mérete mindössze 19 cm. A hordtáska tartozék. Szétszedhető középoszloppal a minimum magasság csökkentése érdekében. A középoszlop megfordítható, fejjel lefelé betehető, így egészen földközeli képeket is csinálhatunk. A gömbfej 360 fokban elforgatható, anyaga is fém, a nagyobb teherbírás és jobb minőség elérésének érdekében. Lábának három tagja egyetlen gyors tekerő mozdulattal nyitható. Súlya mindösszesen 640 gramm, gömbfejjel együtt! Arca-Swiss cseretalppal rendelkezik.
DSLR kamerákoz is tökéletes választás!
| Átmérő | 22mm |
| Gyártó | Fotopro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 8kg |
| Tömeg | 0.6kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 45cm |
| Szállítási méret | 19cm |
| Legalacsonyabb állás | 16.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 6 év |
Vélemények
Benro Table Pod Tripod Kit - szénszálas asztali állvány szett
Fotopro X-Aircross Mini carbon állvány - szürke
Leírás
Az X GO Mini II lábai kiváló minőségű,szénszálas anyagból készülnek. 180 fokban visszahajtható, így a szállítási mérete mindössze 19 cm. A hordtáska tartozék. Szétszedhető középoszloppal a minimum magasság csökkentése érdekében. A középoszlop megfordítható, fejjel lefelé betehető, így egészen földközeli képeket is csinálhatunk. A gömbfej 360 fokban elforgatható, anyaga is fém, a nagyobb teherbírás és jobb minőség elérésének érdekében. Lábának három tagja egyetlen gyors tekerő mozdulattal nyitható. Súlya mindösszesen 640 gramm, gömbfejjel együtt! Arca-Swiss cseretalppal rendelkezik.
DSLR kamerákoz is tökéletes választás!
