Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Tenba CABLE DUO 4 kék rendszerező tok
| Gyártó | Tenba |
| Belső méret | 8.5 x 4x 1.5cm |
| Külső méret | 22 x 11 x 7cm |
| Anyag | Nylon |
| Tömeg | 0.14kg |
| Garancia | 5 év |
| Belső méret | 22 X 10 X 4 cm |
| Külső méret | 22 X 11 X 7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Tenba CABLE DUO 4 kék rendszerező tok