Leírás és Paraméterek
A WANDRD PRVKE Camera Cube Pro Deep hordozható védelmet biztosít a kamerafelszerelésednek, kivehető és testre szabható elválasztókkal, hogy a lehető legjobban illeszkedjen az eszközeidhez.
Ez a moduláris kamera betét a FERNWEH és a PRVKE 41L V4 hátizsákokhoz illeszthető, és gyors hozzáférést biztosít a felszerelésedhez a táska oldalsó nyílásán keresztül.
Cipzárral záródó fedéllel, párnázott belső térrel és kézi hordpánttal rendelkezik, így akár önálló kameratokként is használhatod. Moduláris kialakítása lehetővé teszi, hogy az egész felszerelésedet egy mozdulattal kivehesd vagy kicseréld, nem kell darabonként pakolgatnod, ha táskát váltasz.
| Szín | Fekete |
| Hordozási lehetőség | Kézi pánt |
| Záródás típusa | Cipzár |
| Belső kialakítás | Kamera rekesz kivehető, tépőzáras (hook & loop) elválasztókkal |
| Maximális űrtartalom | 19,1 liter (5 gallon) |
| Anyag | Strapabíró nejlon külső |
| Kamera kompatibilitás | Moduláris kamera betétként használható a FERNWEH és PRVKE 41L V4 hátizsákokhoz, vagy önálló kameratokként |
| Külső méret | 41,3 × 29,2 × 15,9 cm |
| Belső méret | 40,6 × 27,3 × 15,2 cm |
| Súly | 0,58 kg |
Vélemények
Think Tank Digital Holster 150 v3 pisztolytáska
Leírás
A WANDRD PRVKE Camera Cube Pro Deep hordozható védelmet biztosít a kamerafelszerelésednek, kivehető és testre szabható elválasztókkal, hogy a lehető legjobban illeszkedjen az eszközeidhez.
Ez a moduláris kamera betét a FERNWEH és a PRVKE 41L V4 hátizsákokhoz illeszthető, és gyors hozzáférést biztosít a felszerelésedhez a táska oldalsó nyílásán keresztül.
Cipzárral záródó fedéllel, párnázott belső térrel és kézi hordpánttal rendelkezik, így akár önálló kameratokként is használhatod. Moduláris kialakítása lehetővé teszi, hogy az egész felszerelésedet egy mozdulattal kivehesd vagy kicseréld, nem kell darabonként pakolgatnod, ha táskát váltasz.