Youtube videók
Leírás és Paraméterek
A D1 övtáska egy sokoldalú táska, amely viselhető derékon vagy a testeden keresztben is (de a hátadra is kiforgathatod). Szuperül elrendezett zsebekkel rendelkezik kifejezetten olyan dolgok számára, mint a telefon, kulcsok és pénztárca, és elegendő helyet biztosít egy kis fényképezőgép elhelyezésére is. Ez egy igazán menő, minimalista hordozható megoldás.
Egy kicsi és rendkívül kényelmes öv- és válltáska a WANDRD-ra jellemző prémium minőségben.
Anyagok: Robic 1680D ballisztikus nejlon. Időjárásálló cipzárak.
- Vállon hordozás
- Derék hordozás
- Telefon zseb
- Fidlock mágneses csat
- Kettős oldalsó fogantyúk
- Kis fényképezőgép hordozó
- Készpénz/útlevél zseb
- Kulcscsipesz
| Gyártó | Wandrd |
| Külső méret | 15,2 x 22,8 x 7.6cm |
| Tömeg | 0.3kg |
| Garancia | 30 év |
| Pakolható űrtartalom | 2L |
| Súly | 300 g |
| Méretek | Ma x Szé x Mé *** 13x23x6 cm |
| Szíj hossza | 5 x 116 CM |
| Szíj szélessége | 3 CM |
Vélemények
Leírás
A D1 övtáska egy sokoldalú táska, amely viselhető derékon vagy a testeden keresztben is (de a hátadra is kiforgathatod). Szuperül elrendezett zsebekkel rendelkezik kifejezetten olyan dolgok számára, mint a telefon, kulcsok és pénztárca, és elegendő helyet biztosít egy kis fényképezőgép elhelyezésére is. Ez egy igazán menő, minimalista hordozható megoldás.
Egy kicsi és rendkívül kényelmes öv- és válltáska a WANDRD-ra jellemző prémium minőségben.
Anyagok: Robic 1680D ballisztikus nejlon. Időjárásálló cipzárak.
- Vállon hordozás
- Derék hordozás
- Telefon zseb
- Fidlock mágneses csat
- Kettős oldalsó fogantyúk
- Kis fényképezőgép hordozó
- Készpénz/útlevél zseb
- Kulcscsipesz