Leírás és Paraméterek
Godox lámpaállvány stúdiófotózáshoz. Maximális magasság: 190 cm. Legkisebb magasság: 66 cm.
| Átmérő | 22mm |
| Gyártó | Godox |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 5kg |
| Tömeg | 2.2kg |
| Maximális magasság | 286cm |
| Szállítási méret | 110cm |
| Legalacsonyabb állás | 111cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Godox lámpaállvány stúdiófotózáshoz. Maximális magasság: 190 cm. Legkisebb magasság: 66 cm.
