Leírás és Paraméterek
A Godox LED 1000D MKII Daylight DMX LED Video fény kíváló fényerőt biztosít 5600 K-en. 0-100 % között dimmelhető, az opcionálisan választható távirányítóval akár 165 méterről is irányíthatjuk. Kiválóan állítható a fényerős hátsó LED kijelző segítségével. DMX-szel is irányítható a lámpa, ezzel komolyabb irányítást igénylő projektek is kiválóan tudják használni.
Fényerő: 5400 LUX 1 méteren.
Teljesítmény: 70W
A csomagban találod:
- fényterelő
- diffúzorpanel-tartó
- diffúzor lap
- adapter
- tápkábel
- sárgaszűrő
- kékszűrő
| CRI | 96 |
| Fényáram | 5400 Lux / 1 méter |
| Fogyasztás | 70W |
| Gyártó | Godox |
| Színhőmérséklet | 5600K |
| TLCI | 98 |
| Tömeg | 2.51kg |
| Méret | 43 x 46 x 10 cm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Godox LED 1000BI MKll Bi-Color DMX LED Barndoor-ral
Leírás
A Godox LED 1000D MKII Daylight DMX LED Video fény kíváló fényerőt biztosít 5600 K-en. 0-100 % között dimmelhető, az opcionálisan választható távirányítóval akár 165 méterről is irányíthatjuk. Kiválóan állítható a fényerős hátsó LED kijelző segítségével. DMX-szel is irányítható a lámpa, ezzel komolyabb irányítást igénylő projektek is kiválóan tudják használni.
Fényerő: 5400 LUX 1 méteren.
Teljesítmény: 70W
A csomagban találod:
- fényterelő
- diffúzorpanel-tartó
- diffúzor lap
- adapter
- tápkábel
- sárgaszűrő
- kékszűrő